Afdrukken
Geschreven door Super User Super User
Categorie: consuminderen consuminderen
Gepubliceerd: 17 april 2020 17 april 2020
Hits: 156 156

Zelf masmiddel maken is erg eenvoudig. Het kost je aan ingrediënten niet meer dan een paar euro . In de supermarkt kosten 2 blokken Sunlightzeep iets meer dan één euro, maar dan heb je wel 320 gram zeep . Soda kost nog geen euro voor één kilo en voor een liter schoonmaakazijn ben je hooguit 50 cent kwijt.

Al met al kost 2,5 liter zelfgemaakt wasmiddel je ongeveer 20 cent Vergelijk je dit met de gemiddelde wasmiddelen in de supermarkt dan bespaar je hiermee heel veel geld en zijn de producten nog eens een stuk beter voor het milieu.